Ponudniki
Pridelava

IŠČITE IZDELKE

Pridelki in izdelki

Ponudniki: Eržen, kmetija, Konvencionalna pridelava, Ostala embalaža – plastične vrečke, zabojčki
Skuta je narejena iz sirotke. Lahka z manj maščob. Sestavine: Sirotka (kravje mleko) Alergeni: MLEKO Rok uporabe odtisnjen na embalaži – 10 dni Narejena iz kravje sirotke. Vakumirana.

Ponudniki: Pr'Gabršk, kmetija, Konvencionalna pridelava, Ostala embalaža – plastične vrečke, zabojčki
Znana kot sirarska skuta ali ricotta. Narejena iz sirotke, zato vsebuje kakovostne beljakovine ter manj maščob kot navadna. Rok uporabe: 10 dni. Alergeni: laktoza. Embalaža: plastična – vakumsko pakiranje.

Ponudniki: Kabolca, kmetija, Ekološka pridelava – certifikat, Prijazno naravi – papir
Letos posajena-mlada, zrastlo na prostem, eko seme, gnojeno z eko briketiranim gnojem.

Ponudniki: Nabernik, kmetija, Ekološka pridelava – certifikat, Prijazno naravi – papir
Sejana je ročno, okopana s konjem in ročno. Za gnojenje uporabljajo staran hlevski gnoj. --- Sorta srebrnolistna, ima temno zelene svetleče liste z belim mesnatim pecljem, kateri so zelo okusni popečeni za priloge Pridelana z certificiraneganega ekološkega semena, sejana ročno, okopana ročno in s konjem. Ne škropijo s strupi FFS in ne uporabljajo umetnih gnojil. Vrtnine varujejo in dognojujejo z domačimi zeliščnimi pripravki kot so koprive, gabez, rman, preslica, kamilica.

Ponudniki: Navdih Istre, kmetija, Ekološka pridelava – certifikat, Prijazno naravi – papir
NULL

Ekološko pridelani - z eko certifikatom!. Gre za majhen nasad starih avtohtonih češenj z odlično lego na območju kmetije Kabolca na Primorskem.

Ponudniki: Kmetija Reia, Ekološka pridelava – certifikat, Biodinamična pridelava – Demeter certifikat, Prijazno naravi – papir
Ekološki in demeter certifikat. Zasajenih imamo čez petnajst različnih sort češenj, večinoma zgodnjih, ki so še obvladljive za ekološko in biodinamično pridelavo. Za trg jih obiramo večkrat (ne celotno drevo naenkrat), ko so ravno prav zrele in ne prezgodaj, ko še niso dovolj okusne in sladke. Zaradi tega in tudi zaradi neuporabe zaščitnih sredstev proti gnilobi, jih je najbolje porabiti čimbolj sveže. Za občasno gnojenje se uporablja le hlevski gnoj, sicer košnja in mulčanje trave.

Uporabni za solate, kot dodatek za pomladne juhe, primeren za svežo uporabo. Pridelani z lastnega semena, ročno in s konjem okopan. Za varstvo pa uporabljajo lesni pepel.

Trajnica katero imamo zasajeno doma na vrtu in ne rabi posebne nege razen pletja. Uporaben je kot nadomestek za čebulo zgodaj spomladi, čez leto ga uporabljamo svežega v juhah, omakah in solatah. Za zimo ga lahko zamrznemo drobno sesekljanega. Nabrano zadnje dopoldne pred prevzemom.

Ponudniki: Prebil, kmetija, Konvencionalna pridelava, Ostala embalaža – plastične vrečke, zabojčki
Gnojen samo s hlevskim gnojem. Pridelan je na ekološki način (v postopku pridobivanja certfikata). Ker gre za manjšo količino pridelanega fižola, je okus polnejši in bogatejši. Domači fižol češnjevec ni nikoli šprican s škropivi ali raznovrstnimi strupenimi pesticidi in je vedno ročno oplet. Fižol sadijo in okopavajo ročno.

Ponudniki: Eržen, kmetija, Konvencionalna pridelava, Steklo
Narejen je na tradicionalen način iz kravjega nehomogeniziranega surovega masla. Kuhamo ga dan in pol. Rok uporabe odtisnjen na embalaži – 4 mesece.

Izdelujemo ga iz svežega polnomastnega in nepasteriziranega kravjega mleka, kar mu daje kremast in bolj poln okus. Uživajte ga samega ali v kombinaciji z sadjem in muesliji. Rok uporabe: 10 dni. Alergeni: mleko. Embalaža: plastenka.

Sestavine: Pasterizirano in nehomogenizirano, delno posneto kravje mleko, probiotična kultura. Alergeni: MLEKO Narejen iz kravjega nehomogeniziranega mleka, z dodatkom acidofilus in bifido bakterije, ki blagodejno vplivajo na organizem.

Narejen iz kravjega nehomogeniziranega mleka, z dodatkom acidofilus in bifido bakterij. Rok uporabe odtisnjen na embalaži - 14dni. Pakirano v 1l plastenke.

Sadni jogurt goste konsistence. Z dodano sadno kašo borovnic in z veliko koščki sadja. Narejen iz kravjega nehomogeniziranega mleka, z dodatkom acidofilus in bifido bakterij. Rok uporabe odtisnjen na embalaži - 14 dni. Pakirano v 1L plastenki.

Sadni jogurt goste konsistence. Z dodano sadno kašo breskve. Narejen iz kravjega nehomogeniziranega mleka, z dodatkom acidofilus in bifido bakterij. Rok uporabe odtisnjen na embalaži - 14 dni. Pakirano v 1L plastenki.

Sadni jogurt goste konsistence. Z dodano sadno kašo gozdnih sadežev. Narejen iz kravjega nehomogeniziranega mleka, z dodatkom acidofilus in bifido bakterij. Rok uporabe odtisnjen na embalaži - 14 dni. Pakirano v 1L plastenki.

Sadni jogurt goste konsistence. Z dodano sadno kašo jagode in z veliko koščki sadja. Narejen iz kravjega nehomogeniziranega mleka, z dodatkom acidofilus in bifido bakterij. Rok uporabe odtisnjen na embalaži - 14 dni. Pakirano v 1L plastenki.

Sadni jogurt goste konsistence. Z dodano sadno kašo marelice. Narejen iz kravjega nehomogeniziranega mleka, z dodatkom acidofilus in bifido bakterij. Rok uporabe odtisnjen na embalaži - 14 dni. Pakirano v 1L plastenki.

Sadni jogurt goste konsistence. Z dodano sadno kašo pečenega jabolka in cimeta. Narejen iz kravjega nehomogeniziranega mleka, z dodatkom acidofilus in bifido bakterij. Rok uporabe odtisnjen na embalaži - 14 dni. Pakirano v 1L plastenki.

Sadni jogurt goste konsistence. Z dodano sadno kašo vanilije. Narejen iz kravjega nehomogeniziranega mleka, z dodatkom acidofilus in bifido bakterij. Rok uporabe odtisnjen na embalaži - 14 dni. Pakirano v 1L plastenki.

Sadni jogurt goste konsistence. Z veliko koščki sadja in celimi višnjami. Narejen iz kravjega nehomogeniziranega mleka, z dodatkom acidofilus in bifido bakterij. Rok uporabe odtisnjen na embalaži - 14 dni. Pakirano v 1L plastenki.

Je bolj tekoče konsistence in rahlo kiselkast. Narejen iz kravjega nehomogeniziranega in pasteriziranega mleka. Rok uporabe odtisnjen na embalaži - 14 dni. Pakirano v 1l plastenki.