Pestator, kmetija

KMETIJA PESTATOR

KLIKNITE ZA OGLED PREDSTAVITVENEGA VIDEA (Kmetija Pestator)!

Kmetija Pestator z ga. Anito na čelu ima dolgoletne izkušnje s pridelovanjem sladkih jagod na prostem pod lastno blagovno znamko Jagode čebelice Maje. Kmetija ima trenutno nasade jagod v Lukovici in v Ljubljani, pri pridelavi jagod se strogo drži načel ekološkega kmetovanja. Od kmetije jagode odkupujejo številne ljubljanske osnovne šole in vrtci, ker se še kako dobro zavedajo, kako pomemben je zdrav kakovosten sadež za naše zdravje, predvsem pa za zdravje naših otrok. Vodilni pobudnik za nasade jagod je bila ga. Anita, ki je dolgoletna poznavalka za jagode. Kmetija veliko časa in truda vlaga v izobraževanje otrok/potrošnikov, saj organizirajo vodene oglede nasadov in celo samoobiranje. Vsi člani projekta Oskrbimo Ljubljano ste zato več kot vabljeni, da jih obiščete v Ljubljani in Lukovici!